Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Kasım 29, 2018BY Admin ( 0 ) Comment

Rusya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bizlere sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano

Sual/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle

Merhaba, 8 Mart 2019’da eşimle beraber Moskova’daki akrabama 4 günlük gezi yapacağız. vVze tutarı promosyonlu biletim kadar. Rusya vizesinin kalkacağı söyleniyor. Doğru mu? Eğer kaldırılmazsa sizin aracılığınızla müracaat yapabilir miyim?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, Rusya insani vize hakkında detaylı bilgilendirilmek isterim ve gezgin vizesi ile insani vize arasındaki farklar nedir?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, Rusya’ya ticari vize başvurusu yapmak isterim. Değişik ücretler var. Ücret neye gore değişiyor, hangi evraklar gerekiyor? Rusya ticari vize için davetiyem geldi. 1 senelik oldukça girişli davetiyem var fiyat ne kadar oluyor?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, Rusya’ya talebe olarak gitmek isterim, Kocaeli’nde ikamet ediyorum. Vize işlemlerimi hangi konsolosluktan yapabilirim? Benim gelmem gerekiyor mu? Rusya talebe vizesi için lüzumlu evraklar nedir, destek olabilir misiniz?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, daha ilkin 2 kez Schengen vizesi aldım. Rusya için vize alırken gene (son 3 ayın maaş bordrosu, resmi gazete, iş yerinin vergi levhası vs) bunlar gene lüzumlu midir?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, ben yabancıyım Rusya öğrenici vizesi için hangi evraklar gereklidir?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, eşim Rus vatandaşı, kızım 2 yaşlarında eşim ve kızım Rusya’ya gitmek istiyor. Kızım Rus vatandaşı değil, kızıma vize almak gerekir mi? Gerekirse ne tür bir vize alınmalı?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, Rusya vizesi konsolosluk tarafınca ret olursa size ödediğim tutarı geri iade ediyor musunuz?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, Rusya aile ziyareti vizesi ve öteki vizeler içinde ücret farkı var mıdır?

Cevabı Görüntüle

Merhaba, yeşil pasaportum var. Bu hafta sonu vizesiz Moskova’ya gidebilir miyim?

Cevabı Görüntüle

Merhaba eşim Türkmenistan vatandaşı Türkiye’de geçerli aile ikamet izni var, ailesi Rusya’da yaşıyor, ailesini ziyaret etmesi için iyi mi işlem yapılması gerekir. Sizin aracılığınız ile bu işlemleri yapmamız mümkün mü?

Cevabı Görüntüle

Merhaba. 1 ay gezgin vizesi için ihtiyaç duyulan evraklar nedir ve tutarı ne kadar? Siz voucher belgesi veriyor musunuz? Teşekkürler.

Cevabı Görüntüle

iyi emek harcamalar, 8-12 ekim tarihinde Moskova’da gerçekleştirilecek olan besin fuarına katılmak isterim. Ne şeklinde evraklar lüzumlu? Fuar davetiyesi aldım, gezgin vizesi mi almalıyım yoksa ticari vize mi?

Leave Comments