Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Kasım 19, 2018BY Admin ( 0 ) Comment


Merhaba, Rusya insani vize hakkında detaylı bilgilendirilmek isterim ve gezgin vizesi ile insani vize arasındaki farklar nedir?

Rusya insani vize

Merhaba, Rusya insan vize, Türk vatandaşları, yabancı ülke vatandaşları ve vatandaşlığı olmayanlara bilimsel nitelikli gelişim, ilerleme ve yenilenme, kültürel ve sosyo politik gelişim, spor etkinliklerinde vazife alma, dinsel aktiviteler ve insanı yardım amaçları için verilen bir vize türüdür. Rusya insani vize, Rusya Federasyonu Göçmen Bürosu’nun, Rus Hükümeti’nin kurallarına bağlı kalınarak Rusya’da bir bilimsel nitelikli kurum, Rusya Federasyon’u yada çağrı eden kurumun vereceği davetiye ile alınmaktadır.


Rusya turist seyahat, Rusya’da zamanı yerlerin ziyaret edilmesi, kültürel etkinlikte bulınma amacıyla talep edilen bir vize türüdür. Rusya gezgin vizesi öteki ülke ve öteki ülke vatandaşlarına kısa süreli ziyaret hakkı tanımaktadır. Turist vize başvurusunda Rusya’da kalma süresi maksimum 30 gündür. Rusya vizesi hakkında daha çok informasyon almak ve müracaat yapmak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayınız Tel : +90 (212) 970 05 72 

Leave Comments