Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Ocak 26, 2019BY Admin ( 0 ) Comment

PLAB Testi için İngiltere Vizesi

PLAB testi Ustalaşmış ve Dilbilimi Değerlendirme Kurulu Testi anlamına gelen ve doktorlar için dizayn edilmiş bir testtir.

PLAB testi Ustalaşmış ve Dilbilimi Değerlendirme Kurulu Testi anlamına gelen ve doktorlar için dizayn edilmiş bir testtir.

İngiltere Gezgin (Ziyaretçi) Vizesi alt başlıklarından birisi olarak PLAB testini almak suretiyle İngiltere vizesi almak isteyen kişilerin gerekseme duyacakları data ve tavsiyeler bu bölümde yer verilmiştir.

PLAB Testini almak için İngiltere’ye gitmek isteyen adaylar ilk olarak İngiltere gezgin/ziyaretçi vizesinin genel şartlarını yerine getirmelidirler.

PLAB Testini almak için ek olarak;amacın PLAB testini almak olduğu, tıp fakültesinden mezuniyet, eğer halihazırda esasen teste başvurulmuş ise bu müracaat ile ilgili detaylar (kontrol zamanı vs bilgileri), eğer hemen hemen başvurulmamış ise bu takdirde bu başvuruyu yapmak için durumunuzun uygun bulunduğunu ve lüzumlu hazırlıkları yaptığınızı müracaat prosedürleri açısından göstermek, İngiltere de çalışmayacağınızı ve bu testi almadan yada aldıktan sonrasında İngiltere de emek harcama niyetinde olmadığınızı gösterebilmek gerekir.

İngiltere gezgin/ziyaretçi vizesi de dahil olmak suretiyle her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her mevzuda ustalaşmış danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi müracaat hattı üstünden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Leave Comments