Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Ocak 26, 2019BY Admin ( 0 ) Comment

Talebe Çocuk Aileleri için İngiltere Vizesi

İngiltere’deki bir eğitim kurumunda öğrenci olan çocukların ailelerinden eğitim süresince ilgilenmek adına aile bireylerinin yapabileceği başvuru kategorisidir.

Bu bölümde İngiltere g turistik (ziyaretçi) vizesi ne İngiltere deki bir eğitim kurumunda öğrenci olan küçük çocuların ailerinin eğitim süresi zaarfında çocuklarının ziyarete gitmek ve acil durumda yanlarında olabilmek adına ebevenylere düzenlenen bir vize türüdür.

İngiltere turistik (ziyaretçi) vizesine öğrenci ailesi olarak başvurmak isteyen kişilerin yapacakları İngiltere vizesi başvuruları web sitemizin İngiltere turistik (ziyaretçi) vizesi (genel bilgiler) bölümünde yer edinen data ve kriterler ile müracaat prosedürü ve sürecine ilişkin bilgiler ve buna ek olarak burada verilen bilgiler ışığında değerlendirilecektir. Aşağıda belirtilen ek kalite ve şartlar İngiltere turistik (ziyaretçi) vizesi başvurusu için öngörülen şartlara dâhil olarak sağlana şartlar öğrenci aileleri için geçerlidir.

Şartlar

  1. Öğrenci ailesi olarak İngiltere ziyaretçi vizesine başvurmak için çocuğun hususi bir eğitim kurumunda eğitim görüyor olması gereklidir. Bunun anlamı özel okulda okuyan çocukların aileleri İngiltere ziyaretçi vizesi başvurusunda bulunabileceklerdir.Çocuğun buna isitnaden küçük olması gereklidir.ingiltere vizesine başvurunun aileler tarafınca yapılabilmesi için öğrenci çocuğun 12yaşından küçük olması gereklidir./li>
  2. İngiltere’ye devamlı yerleşmek şeklinde bir amaçlarının bulunmaması ve çocuğun eğitim süreci sonrası kendi ülkelerine dönmek niyetinde olduklarını ispatlaması İngiltere Konsolosluğu tarafınca İngiltere turistik (ziyaretçi) vizesi başvurusunda talebe aileleri olması sebebi öne sürülerek bulunanlardan beklenmektedir.

Leave Comments