Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Ekim 29, 2018BY Admin ( 0 ) Comment

Kanada Turist Vizesi

“Kanada turist  vizesi nasıl alınır ?” sorusu çoğunlukla sorulmaktadır.  Kanada vizesi almak anlatıldığı kadar zor olmamakla birlikte , hata kabul etmeyecek kadar hassastır. Kanada konsolosluğu yüz yüze  görüşme gerçekleştirmediği için evraklarınızı inceleyecek, buna goöe değerlendirme gerçekleştirecektir.

Evraklarınızın çevirileri eksiksiz gerçekleştirilmelidir. Bilhassa vize başvurunuz mevzusunda bunun önemini fazlaca daha çok anlayacaksınız. Merkezimiz ile gerçekleştireceğiniz başvurularda eksiksiz ve hatasız olarak doldurulacak vizebaşvuru formuyla birlikte , gerekli  çevirileriniz ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Kanada turist  vizesi başvurularınızı eksiksiz ve hatasız gerçekleştirmek için muhakkak merkezimiz ile iletişime geçiniz. 0312 417 17 31 – 0533 601 59 56  numarasıyla kolaylıkla iletişime geçebilir, Kanada vizesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kanada turist vizesi, turistik amaçlarla Kanada’ya gitmek isteyen kişilerin başvurması gereken vize türüdür. Kanada turist vizesine, Kanada ziyaretçi vizesi yada Kanada geçici yerleşim vizesi (Canada Temporary Resident Visa – TVR) de denilmektedir. Kanada turist vizesi süresi en fazla 6 aydır.Kanada turist vizesi tek girişli yada çok  girişli olarak verilebilir.

Her iki vize de belirli bir süre için geçerlidir ve süresi bittikten sonrasında kullanılamaz. Vize tek girişli olarak verildiyse yalnız 1 kez Kanada’ya girme hakkı verir. Vize sahibi Kanada’yı terk ettikten sonrasında tekrardan Kanada’ya girmek isterse ne olursa olsun tekrardan vize almak zorundadır. Sadece Kanada’dan ABD Birleşik Devletleri’ne yada St. Pierre ve Miquelon’a gezi edip tekrardan Kanada’ya dönmek isterse yine Kanada turist vizesi  almasına gerek kalmamaktadır.

Kanada Kaç Senelik Vize Veriyor?

Kanada turist  vizesi çoklu giriş olarak verildiyse vize sahibi 6 ay süresince istediği kadar Kanada’ya girip çıkabilir. Her defasından tekrardan Kanada turist  vizesi için başvurmasına gerek kalmamaktadır. Çok  girişli vize 10 yıla kadar yada vize sahibinin pasaportunun süresi kadar geçerli olabilir. Sadece vize sahibinin aralıksız Kanada’da kalabileceği süre 6 ayı geçemez.

Kanada Turist Vizesi Almak Zor Mu?

Kanada turist  vizesine başvurabilmeniz için aşağıdaki uygunluk kriterlerini karşılıyor olmanız gerekmektedir:

 • Geçerli bir pasaportunuz olmalı
 • Sağlıklı olmalısınız
 • Kanada’da iken tüm masraflarınızı karşılayabilecek mali kaynaklara haiz olmalısınız
 • Türkiye’de bir ikamet adresiniz ve Kanada’yı ziyaretinizden sonrasında evinize geri dönmenizi sağlayacak iş yada aile bağlarınız olmalı
 • Belirli ve sınırı olan bir süre için Kanada’da kalmayı planlıyor olmalısınız
 • Ziyaretinizin sonunda Kanada’dan ayrılmayı istiyor olmalısınız
 • Kanada’da iken iş aramak yada işe girmek benzer biçimde bir niyetiniz olmamalı
 • Herhangi bir sabıka  kaydınız olmamalı
 • Herhangi bir güvenlik riski taşımamalısınız
 • Kanada kanunlarına uyacağınızı taahhüt etmelisiniz
 • Tıbbi muayeneden geçmeniz istenirse kabul etmelisiniz

Kanada turist  vizesine başvurmak için tüm uygunluk şartlarını taşıdığınızdan güvenilir olduktan sonrasında başvurunuzu online formu doldurarak yapabilirsiniz. Online formu son aşama dikkatli bir halde doldurmalısınız.Yapacağınız en ufak bir hatada başvurunuz reddedilebileceği için Kanada turist vizesi başvurularınızı yapmak için  Kanada vize uzmanlarımıza danışabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizi arayabilir yada [email protected] e-posta adresinden ulaşarak en güncel evrak listesini talep edebilirsiniz. Kanada turist vize başvurunuzun doğru ve en süratli olması için bizlere iletişim numaralarımzdan ulaşabilirsiniz.

Leave Comments