Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Ocak 10, 2019BY Admin ( 0 ) Comment

Tier 4 Talebe Vizesi

İngiltere Tier 4 vize başvurusu için burada bazı açıklamalar belirtilmiş olup, koşul ve koşullarda ara sıra güncellemeler yapılmaktadır. Mevzuyla ilgili güncel data almak ve müracaat evraklarını öğrenmek için bizlere ielteşim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Tier 4 İngiltere talebe vizesi için bilmesi gerekenler ; eğitim ve yaşam gideri masraflarının iyi mi karşılanacağıdır. İngiltere finansal kaynakların gerçekçi ve güvenilir olmasına dikkat ettiğinden Tier 4 vizesine müracaat meydana getirecek talebe adaylarının en geç 28 gün ilkin vadesiz ( vadeli hesap olmamalı)hesaba işlenmiş , banka hesap ekstresi.Müracaat sahibinin ya da sponsorunun hesabına işlenmiş para miktarının vize işlemleri sonuçlanana kadar çekilmemesi önemle tavsiye edilmektedir.İşlemi sonuçlanmadan çekilen hesap hareketleri negatif bir sonuca sebebiyet vermektedir.Tier 4 vize başvursu yapılırken hesapta bulunması ihtiyaç duyulan ücret hesaplaması = okulun pound cinsinden senelik tutarı+ Londra bölgesinde kalınacak ise 1265, Londra bölgesi haricinde olan bölgeler için 1015 pound’un maksimum 9 ay olmak suretiyle,İngiltere’de kalınacak süre ile hesaplanarak girilmesi gerekir.

İngiltere Tier 4 vizesi için müracaat meydana getiren kişinin dışardan yaptırdığı sigorta kabul edilmemekte olup, Birleşik Krallık sigorta sistemiyle sigorta kapsamına alınmaktadır.Müracaat tutarı haricinde alınan sigorta tutarı kalınacak süreye gore değişmekte olup Dolar kuru üstünden hesaplanmaktadır.

Dil okulu, Lisans yada Yüksek Lisans eğitimi için bulunacak öğrencilerin kayıt oldukları okullların sponsor okullar sıralamasında olması gerekmektedir.Okulunuzun sponsor okul sıralamasında bulunup, bulunmadığını CAS mektubundan anlaşılmaktadır.

Tier 4 İngiltere Vizesi için sunulacak evrakların yeminli tercüman tarafınca çevirisi yapılması gerekmektedir.Noter onayı istenmemektedir.Tercüme işlemleri dosya hazırlama işlemize dahil olduğundan ek bir tercüme tutarına doğal olarak tutulmazsınız.

Lüzumlu Dökümanlar ;

1 Güncel Pasâport

2 Son 3 aylık Banka Dökümü ve imza sirküleri

3 Aileden biri sponsor olacak ise sponsorluk mektubu ve sponsor olacak kişinin gelir yada emekli detayları

4 CAS belgesi 6 aydan eski olmamalı, ek olarak daha ilkin ret alındı ise aynı belgelerle tekrardan müracaat yapılmamaktadır.

5 IELTS UKVI sertifikanız ( aslı+fotokopisi ) 2 yıldan eski olmayan

6 Mezuniyet belgesi ( aslı+fotokopisi )

7 Transcript ( aslı+ fotokopisi )

8 Kimlik Fotokopisi

9 Tam vukuatlı Nüfus aile bilgisi

Leave Comments