Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Kasım 26, 2018BY Admin ( 0 ) Comment

Vize Merkezi Kimdir?

Vize Merkezi A.Ş. Kanada’dan Afganistan’a, G. Afrika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünya vize işlemlerinde müracaat sahiplerine en süratli, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Vize prosedürleri tüm konsolosluklarda aynı olmasına karşın şehirler bazında değişik bürokratik süreç işlemekte, değişik belgeler talep edilebilmektedir; bu sebeple Vize Merkezi vize müracaat prosedürlerine en uygun şekilde müracaat dosyanızı hazırlayıp, buluşma tarihinizin en süratli şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır. Gerektiği durumlarda talebiniz üstüne tayyare ve konaklama rezervasyonlarınızı, gezi & sıhhat sigortanızı da yaparak vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili Konsolosluğun akredite etmiş olduğu aracı kuruma, çıkarlarınızı koruma koşuluyla seçilen firmalar vesilesiyle yönlendirmektedir. Vize Merkezi kalite standartları çerçevesinde ve sizden gelen yorum, yakınma ve tepkiler doğrultusunda çalmış olduğu temsilci firmaları devamlı güncellemektedir. Vize Merkezi A.Ş. herhangi bir vize hizmeti yapmayıp yalnız gelen çağrıları akredite vize firmalarına yönlendirmektedir. 

Vize Merkezi on yıllara dayanan deneyimiyle, daha kolay anlaşılabilir bir üslupla yazılmış ve somut örneklerle desteklenmiş resmi internet sayfası www.vizemerkezi.com üstünden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize destek olan, alanında uzman ustalaşmış bir danışmanlık firmasıdır. www.vizemerkezi.com Konsolosluk ve outsource etmiş olduğu aracı kurumların web sayfalarını referans alarak gezi amacınıza uygun vize kategorilerine ilişik evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin kontakt detayları, dilekçe örnekleri, ülkelere hususi vize müracaat formları ve bu formların iyi mi doldurulacağına dair bilgilerle vize mevzusunda oldukça varlıklı bir içerik sunar.  

Vize Merkezi, adı tescilli bir marka olup “Vize merkezleri”, “vizenin merkezi”, “İtalya vize merkezi” ve benzeri adlar taşıyan şirket ve onlara ilişik.com, .net, .org benzer biçimde uzantılı web siteleriyle herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Vize Merkezi, alanındaki tüm işlemleri yalnız “Vize Merkezi” tescilli adı altında gerçekleştirmektedir ve bu adlar adı altında meydana getirilen vize işlemlerinden ve hizmetlerinden görevli değildir ve görevli tutulamaz. Vize Merkezi logosunun bulunmadığı sadece isminde vize merkezi ve türevlerinin geçmiş olduğu internet sayfası ve firmalarla herhangi bir alakası bulunmamaktadır. 

Vize Merkezi Iyi mi Çalışır?

Vize Merkezi A.Ş. vize müracaat işlemlerinizde size prosedür, buluşma alımı, lüzumlu evrak bilgisi, online yada birebir evrak kontrolü, gereksinim halinde yetkisi olan firmalar aracılığı ile gezi sıhhat sigortası, otel ve tayyare rezervasyonu ve vize sürecinin takip edeni noktasında olarak hizmet vermektir. Vize Merkezi alan kişi temsilcileri gidilecek ülke ve gezi cinsine bakılırsa lüzumlu evrakları ücretsiz bir şekilde müşteriye iletir, dilekçe müracaat formu benzer biçimde belgelerin doldurulmasında destek sağlar, lüzumlu evraklardan oluşan başvurusu dosyasını hazırlayarak kişisel müracaat gerektirmeyen konsolosluklara yada yetkili acentelere alan kişi adına teslim eder. Bunun yanı sıra kişisel müracaat isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise alan kişi randevuları alınır ve müşteriye bildirerek buluşma zamanı ilgili yerde olması sağlanır.

Vize Merkezi deneyimli ekibi ile vize müracaat dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık verir. Vize Merkezi, vize başvurularında vize danışmanlık şirketi olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet verirken; hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS kanalıyla meydana getirilen bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemekte yalnız vize müracaat sürecinin başından sonuna kadar hizmet verdiği müşteriden ücret almaktadır.

Vize başvurularının sonucu hakkında karar verme yetkisine haiz olan tek yetkili kurumun ilgili Konsolosluklar bulunduğunu hatırlatırız. Vize Merkezi olarak yalnız müracaat sürecini en doğru şekilde yönetmek ve müşterinin yerine başkasının yapabileceği her işi yaparak alan kişi memnuniyeti sağlamaktayız. Hiçbir resmi kurum işlemine müdahale etme yetkimiz yoktur.

Misyonumuz

Türkiye’de vize sektöründeki sorun ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle ortaklık içinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermektir. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve vakit kayıplarına uğramadan sorunsuz vize alabilmeleri için lüzumlu işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve netice odaklı çalışmaktır. 

Vizyonumuz

Seçkin müşterilerimizi teknik ve etik boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve önder vize merkezi ünvanını korumak.

Vize Merkezinin Faaliyetleri Nedir?

  • Vize Merkezi tüm dünya ülkeleri için vize danışmanlık hizmeti verir.
  • Vize Merkezi web ortamını ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak müşterilerine daima güncel bilgiler verir.
  • Vize Merkezi alan kişi temsilcileri gidilecek ülke ve gezi cinsine bakılırsa hazırlanması ihtiyaç duyulan evrakları ve yapılması gerekenleri müşterilerine ücret talep etmeden iletir.
  • Alan kişi temsilcileri vize başvurusu için lüzumlu belgelerden oluşan müracaat dosyasını hazırlar, konsolosluk harcını ve öteki ücretleri yatırır.
  • Yerli ve yabancı dilde yazılması ihtiyaç duyulan dilekçe, talep mektubu, yazı benzer biçimde dokümanların iyi mi doldurulacağına dair rehberlik eder alan kişi temsilcileri tarafınca bizzat hazırlanmış olur.
  • Alan kişi talebi doğrultusunda en uygun fiyatlı Tayyare bileti ve/yada otel rezervasyonları Vize Merkezi ilgili departmanı tarafınca yapılır.
  • Kişisel müracaat gerektirmeyen konsolosluklara yada akredite edilmiş tecrübeli yetkili acentelerine (VFS Global, İdata, Kosmos, BLS, Visalia Global ve TLS ) vize müracaat dosyası müşteriler adına teslim ve takip edilir.
  • Kişisel müracaat isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise alan kişi randevuları alınır ve müşteriye bildirerek buluşma zamanı ilgili yerde olması sağlanır.
  • Alan kişi Temsilcileri 7×24 telefonla hizmetinizdedir.

Vize Merkezi Yakınma Hattı

Vizeyle ilgili her türlü sual ve sorununuzda Vize Merkezi şubeleriyle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize Merkezi internet sayfasındaki kontakt formundan, Feysbuk ve twitter sayfalarımızdan vizeye dair sual ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. Vize Merkezi vize mevzusunda uzman temsilcileriyle çözüm ortağınız olarak, sual ve sorunlarınıza en kısa zamanda geri dönüş yaparak sektördeki farkını ortaya koymaktadır. 

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Vize Merkezi İnsan Kaynakları olarak verimli bir emek verme ortamı yaratabilmek için seçme ve yerleştirme süreçlerinde “doğru pozisyona doğru aday” politikasıyla lüzumlu beceri ve niteliğe haiz adaylarla titiz bir işe alım süreci uygulamaktayız. 


Tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için danışmanlık veren Vize Merkezi’nde ülkeler gruplara ayrılarak, mevzusunda uzman değişik vize danışmanları ve editörler tarafınca temsil edilmektedir. Editörlerimiz sorumluluğunda oldukları ülkeler ve vize prosedürleri hakkında web sayfalarını yönetirken, vize danışmanlarımız müracaat sürecinde müşterilere destek vermektedirler. 

Siz de kendinizi global bir bakış açısına haiz dünya vatandaşı olarak görüyor ve haiz olduğunuz niteliklerle takımımızda yer almak istiyorsanız lütfen aşağıda yer edinen iş müracaat formunu doldurarak tarafımıza iletiniz. İnsan Kaynakları Departmanımız başvurunuzu en kısa sürede değerlendirerek, pozitif yönde yada negatif size geriş dönüş yapmış olacaktır. 

Çözüm Ortağımız Olur Musunuz?

Vize Merkezi sektörel tecrübesini ve marka bilinirliğini İstanbul dışındaki şehirler ile de paylaşmak istiyor. Gezi sektöründe minimum 5 senelik deneyiminiz, akredite belgeleriniz var ise ve bulunduğunuz bölgede vize hizmetleri alanında eksiklik bulunduğunu düşünüyorsanız, 15 senelik tecrübesiyle sektöründe en oldukça tercih edilen ve önder konumda bulunan Vize Merkezi’nin çözüm ortağı olmak için Franchise koşullarını görüşmek suretiyle bizimle iletişime geçin. 

Leave Comments