Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Ocak 17, 2019BY Admin ( 0 ) Comment


Fenerbahçe Zenit maçı için Rusya vizesine ihtiyacım var. Polisim ve bir de kardeşim var sivil, yandaş olarak gidiyor. Vize için ne yapmam gerekir? Ücret ve lüzumlu evraklar nedir? Bir de kaç günde çıkar bu Rusya vizesi?

Fenerbahçe Zenit Maçı İçin Rusya Vizesi

Fenerbahçe Zenit maçına gitmek isteyen Türk vatandaşları için Rusya vizesi gerekmektedir. Rusya vizesi 4 iş gününde, ekspress Rusya vizesi ise 1 iş gününde sonuçlanmaktadır. Lüzumlu evrak listesini vize uzmanımız sizlere mail olarak ulaştırmaktadır. Size iletilen maildeki evrakları hazırlayarak tarafımıza ulaştırmanız durumunda vize başvurunuzu işleme alarak 4 iş gününde sonuçlandırmaktayız.

Vize tutarı ve vize için lüzumlu evraklara ulaşmak için 0212 970 05 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Vize Merkezi İstanbul, Gökhan KEÇECİ

Fenerbahçe Zenit maçı için Rusya vizesi alırsam bir kaç gün daha kalabilir miyim Rusya’da?

Fenerbahçe maçı için Rusya’ya gezi edeceğim vizeye başvurmam gerekiyor mu? tayyare biletleri ve maç biletlerim ile gidemez miyim? yeşil pasaportu sahibiyim ek olarak

İ. kaptanov
17/01/19, 17:14

Ben ve dostum (Türk vatandaşı değil Türkmen) 21 şubattaki Zenit -Fenerbahçe maçına gitmek istiyoruz. Sorum şu 21 şubata kadar vizelerimiz yetişir mi? 18 şubatta durum belli olacak bir arkadaşımda katılmak istese süratli vize uygulamanız var mı? Türk vatandaşı olmayanlar için de süre ve vize evrakları aynı mı?

Gökhan bey, benim bu maça gitmem gerekiyor fakat çalışmıyorum gene de gidebilir miyim? Zenit- Fenerbahçe maçı benim için fazlaca mühim lütfen destek olun.

Leave Comments