Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Kanada Vizesi

Kanada vizesi,çeşitli kategorilere gore verilmekte olup,başvurunuzu size uygun doğru kategoride yapmanız ve istenilen belgeleri lüzumlu şekilde sunmanız,vizenizin pozitif yönde neticelenmesi açısından büyük ehemmiyet taşımaktadır.Kanada Büyükelçiliği/Konsolosluğu kısa  süreli  ( temporary residence) vize başvurularını anlaşmalı olduğu  aracı kurum  yada CIC ( Canada Immıgration Center)  üstünden yürütmektedir.

Bazı başvurular CIC üstünden yapılabilirken, bazı başvurular ise yetkili acenta aracılığı ile yapılabilmektedir.Acentamız sizin adınıza Kanada vize başvurusunu yapma yetkisine haizdir.

Kanada Vize Kategorileri ;

Visitor Visa ( Ziyaretçi Vizesi) ; Bu vize  türü Kanada’da  bir yakınını, tanıdığını ziyaret etmek isteyen kişilere, ya da gezinsel olarak Kanada’da bulunmak isteyen kişilere yada Konuşma, seminer, eğitim, kültürel ve toplumsal bir faaliyette bulunmak isteyen kişilere yönelik vize kategorisidir. Uzmanlarımız başvurunuz için lüzumlu ve güncel evrak listesini sizin statünüze  gore  en kısa sürede iletecek olup.Başvurunuzun doğru ve zamanında  neticelenmesi için lüzumlu detayları sizlerle paylaşacaktır.

Study Permit ( Talebe Vizesi ) : Bu vize kategorisi Kanada’da  kısa süreli ya da uzun soluklu eğitim  almak isteyen kişilerin müracaat yapabileceği vize  kategorisi olup,lüzumlu ve güncel evrak sıralaması size en kısa sürede iletilecek olup, uzmanlarımız başvurunuzun doğru neticelenmesi için lüzumlu detayları sizlerle  paylaşacaktır.

Work Permit ( Emek harcama Vizesi): Kanada’da  yasal olarak etkinlik gösteren bir firmadan gelen çağrı üstüne , yada Kanada’da  ekonomik etkinlik içinde bulunmak isteyen yatırımcı kişilere yönelik uygulanan vize türü olup,Kanada Emek harcama Vizesiyle ilgili lüzumlu data ve belgeler tarafınıza en kısa sürede uzman arkadaşlarımız tarafınca  iletilecektir.

Geçici  Oturum  yada Gezi Belgesi: Kanada’da ikamet edip, Kanada haricinde bulunan  Kanada ikamet belgesini yada oturum kartını yitirmiş kişilerin  tekrardan Kanada’ya giriş yapabilmek için  müracaat yapabileceği vize kategorisidir. Kanada’ya giriş için Kanada makamlarından yetki belgesi alınarak  giriş sağlanabilmektedir.Uzmanlarımız lüzumlu ve güncel evrak listesini en kısa sürede sizlere iletecektir.