Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

 

İngiltere Aile Birleşimi başvuruları muhakkak  ustalaşmış destek alınarak yapılması ihtiyaç duyulan bir müracaat olup, zamanınızın ve paranızın boşa gitmemesi için uzmanlarımızdan destek alarak  başvurunuzu  gerçekleştirmenizi  tavsiye etmekteyiz.

İngiltere Aile Birleşimi için ( eş ile olan), ilk olarak İngiltere’de bulunan eşinizin  İngiltere Vatandaşı yada Sınırsız oturum iznine haiz olması gerekmektedir.

Bu şartı elde eden kişiler eşleri için aile birleşimi başvurusunda bulunabilirler.Ek olarak İngiltere’de yaşayan eşinizin belirli bir seviyede gelirinin olma şartı aranmaktadır.Ekonomik olarak size  ve var ise çocuklarınıza  kafi maddi imkanı sağlayacak   oranda gelir beyanı sunması istenmektedir. 2012 senesinde UKBA’nın belirlemiş olduğu gelir  beyanı minimum senelik  oranda 18.600,00 ( 2 kişilik aile için) Pound’dur.Maaş ya da iş olanakları ile bu geliri sağlayamayan kişilerden ise  haiz oldukları birikim oranın 62.500.00 Pound olması istenmektedir.

İngiltere aile birleşimi için  bir öteki  ön şart ise, Türkiye’de bulunan eşin İngilizce  dil bilgisinin kafi seviyede bulunduğunun ispatıdır.A1 sınavından kafi düzeyde puan alınması gerekmektedir.

İngiltere Aile Birleşimi  başvuruları ve tam evrak sıralaması için bizlere 0312 417 17 31 – 0533 601 59 56 numaralı telefonlardan  ulaşabilirsiniz.