Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Hırvatistan Vizesi

Hırvatistan Vizesi 

Hırvatistan’a gezi etmeyi planlayan T.C Umumama mashus geçişlik sahibi kişiler için vize uygulaması söz mevzusudur.Bundan dolayı, Hırvatistan’a gerçekleşitreceğiniz seyahatler için,Hırvatistan Büyükelçiliği/Konsolosluğu tarafınca yetkili kılınmış acentalar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Hırvatistan Büyükelçiliği/Konsolosluğu direkt  kısa süreli başvuruları kabul etmemektedir.

Hırvatistan’a gezi edecek müracaat sahiplerinin ziyaretçi yada ticari vize başvurularında JAMSTVENO PISMO ( güvence mektubuna ) gereksinimleri vardır.Jamstveno pismo fizicke osobe ( kişi tarafınca güvence mektubu) Jamstveno pismo pravne osobe ( tüzel şahıs tarafınca güvence mektubu ). Her ikisi de Hırvatistan’daki garantör tarafınca doldurulmuş imzalanmış ve orjinal belge olarak gönderilmiş olmalıdır.

Hırvatistan  vize başvurusu için,lüzumlu data ve belgeler uzmanlarımız tarafınca  size iletilecek olup, Hırvatistan vizenizin doğru ve zamanında neticelenmesi için uzun yıllara dayalı tecrübemizle sizlere vize alımı mevzusunda doğru güvenilir ve ustalaşmış  destek  sunmaktayız.

Hırvatistan vize alımı için  lüzumlu evrak sıralaması sizlere belirtildikten sonrasında hazırlamış olduğunuz evrakları kargoyla  tarafımıza  göndermenizdir. Hazırlanan evraklarınız  uzmanımız tarafınca incelenerek, lüzumlu noksan evrağınız olması halinde sizlere data verilecektir,hazırlanan  evraklarla beraber vize başvurunuzu gerçekleştirip, averaj  5- 10 iş günü içinde sonuçlandıktan sonrasında  belirttiğiniz adrese kargo ile teslimi sağlanmaktadır. EYK vize olarak tüm Türkiye geneline hizmet vermekte olup, biyometri işlemine doğal olarak   tutmayan ülkeler için  gelmenize gerek kalmadan tüm süreci sizler adına hepimiz gerçekleştirmekte olduğumuzu belirtir.Itimat,edinim,iş etiği  ilkelerine bağlı olarak paylaşmış olduğunuz bilgiler 2. ve 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.