Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Fransa BayrakFransa kısa süreli ve uzun soluklu vize başvurularınız için bizlere 0312 417 17 31 

0533 601 59 56 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Fransa vizesi için  lüzumlu ve güncel bilgiler tarafımızca  sizlerle paylaşılmakta olup,bununla ilgili  danışmanlık tutarı ve aldığımız buluşma  için ek ücret  kesinlikle talep edilmemektedir.Sizlerden buluşma tutarı isteyen şahıs ve kurumlardan uzak durmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Fransa Konsolosluğu,Konsolosluğa direk olarak meydana getirilen kısa süreli Schengen Vize başvurularını kabul etmemektedir. Kısa Süreli Fransa (Schengen) vize başvuruları,Fransa Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu aracı  kurumlar ve gezi acenteleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Kısa süreli Fransa vizesi alabilmek için lüzumlu ve güncel evrak sıralaması  uzman danışmanlarımız nezaretinde en kısa sürede size iletilecek olup, başvurunuzun süreç yönetimini size hususi atanmış  uzman  danışmanlarımızla beraber, lüzumlu evrakların hazırlık aşamasından vizenizin sonuçlanmasına kadar olan tüm süreci  beraber götürmekteyiz,başvurunuzun doğru ve zamanında neticelenmesi için lüzumlu desteği sizlere sağlıyoruz.

Fransa vizesi alabilmek için  en mühim kriter, hangi kategoride müracaat yaptığınız ve  müracaat yaptığınız kategoriye uygun evrakların ibrazıdır. Yanlış vize  kategorisi seçimi ve tamamlanmamış evrak beyanının  vizeniz üstünde negatif tesir edeceğini önemle hatırlatırız.

Vize  başvurularında ikinci en mühim unsur ise saydam ve güvenilir informasyon  sunmaktır.İnandırıcılığı olmayan ve gezi planına uygun  olmayan evrakların Schengen kanunları gereğince 8. madden dolayı red alma olasılığı  oldukça yüksektir.

Fransa vizesi için lüzumlu olan evraklar kişinin toplumsal statüsüne gore değişkenlik gösterebilmekte olup, ana evrak sıralaması aşağıdaki gibidir.Fransa Büyükelçiliği /Konsolosluğunun  daima ek evrak isteme ve talep etme  hakkı bulunduğunu belirtir,her ne kadar başvurular aracı kurumlar vasıtası ile  yapılmış olsa da karar verme ve değerlendirme sürecinin  tamamen Konsolosluğa ilişkin bulunduğunun altını önemle çizeriz.

Fransa vizesi için lüzumlu ola belgeleri eksiksiz ve doğru bir halde organize ederek,Fransa Konsolosluğunun yetkilendirdiği vize merkezlerinden Fransa vizenizi edinebilirsiniz.

Fransa Vizesinin çıkma süresi evraklarınızın tamamlanması ve Fransa Konsolosluğu’nun ek evrak talebinde bulunması durumuna gore değişim gösterebilmektedir.Fransa Vizesinin çıkma süresi tüm olasılıklar göz önünde bulundurarak 7 iş günü içersinde sonuçlanmaktadır.

Lüzumlu Evrak Sıralaması ve Data için 0312 17 17 31 – 0533 601 59 56  

Fransa vizesi için lüzumlu olan Ana evrak sıralaması aşağıdaki benzer biçimde olup, vize kategorsi ve toplumsal statünüze gore  ( iş veren, çalışan, emekli, talebe, ev hanımı, ziraatçi  vs )  hazırlayacağınız evraklar çeşitlilik göstermektedir. güncel ve tam evrak sıralaması en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.

Fransa vizesi için lüzumlu Ana Evraklar 

  • Dikkatlice tamamı doldurulmuş  tarih ve yer belirtilmiş Fransızca yada İngilizce Müracaat formu ( tarafımızca sağlanacaktır ) 
  • 10 yıldan eski olmayan ve minimum 2 sayfası boş güncel pasaportunuz
  • Evvelde alınmış eski pasaportlarınız var ise vizeli  tüm işlenmiş sayfaların fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • 2 tane  ( 34×45 ) boyularında biyometrik fotoğraf
  • Tüm gezi süresini kapsayan Acil bakım ve tıbbi tedavi masarflarını karşılayan gezi sıhhat sigortası  ( tarafımızca sağlanacaktır)
  • Gidiş – dönüş tarihlerini içeren  tayyare bileti rezervasyonu ( tarafımızca sağlanacaktır)

 

90 gün yada daha azca süre içinde Fransa’da eğitim alacağım  ne tür evraklar gereklidir ? 

Fransa’da 90 gün yada daha  azca bir süre eğitim alacaksanız,eğitim alacağınız kurumdan onaylı ve imzalı kabul evrağının aslı ve sponsor evraklarınız ile beraber başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lüzumlu  ve tam evrak sıralaması için  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.