Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

 

Danimarka Vizesi

DANİMARKA VİZE BAŞVURUSU VE RANDEVU İŞLEMLERİ İÇİN 0312 417 17 31- 0533 601 59 56 

Danimarka vizesi için  lüzumlu ve güncel bilgiler tarafımızca  sizlerle paylaşılmakta olup,bununla ilgili  danışmanlık tutarı ve aldığımız buluşma  için ek ücret  kesinlikle talep edilmemektedir.Sizlerden buluşma tutarı isteyen şahıs ve kurumlardan uzak durmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Kısa süreli Danimarka vizesi alabilmek için lüzumlu ve güncel evrak sıralaması  uzman danışmanlarımız nezaretinde en kısa sürede size iletilecek olup, başvurunuzun süreç yönetimini size hususi atanmış  uzman  danışmanlarımızla beraber, lüzumlu evrakların hazırlık aşamasından vizenizin sonuçlanmasına kadar olan tüm süreci  beraber götürmekteyiz,başvurunuzun doğru ve zamanında neticelenmesi için lüzumlu desteği sizlere sağlıyoruz.

Danimarka  vizesi alabilmek için  en mühim kriter, hangi kategoride müracaat yaptığınız ve  müracaat yaptığınız kategoriye uygun evrakların ibrazıdır. Yanlış vize  kategorisi seçimi ve tamamlanmamış evrak beyanının  vizeniz üstünde negatif tesir edeceğini önemle hatırlatırız.

Vize  başvurularında ikinci en mühim unsur ise saydam ve güvenilir data  sunmaktır.İnandırıcılığı olmayan ve gezi planına uygun  olmayan evrakların Schengen kanunları gereğince 8. madden dolayı red alma olasılığı  oldukça yüksektir.

Danimarka vizesi için lüzumlu olan evraklar kişinin toplumsal statüsüne bakılırsa değişkenlik gösterebilmekte olup, ana evrak sıralaması aşağıdaki gibidir.Danimarka Büyükelçiliği /Konsolosluğunun  devamlı ek evrak isteme ve talep etme  hakkı bulunduğunu belirtir,her ne kadar başvurular aracı kurumlar vasıtası ile  yapılmış olsa da karar verme ve değerlendirme sürecinin  tamamen Konsolosluğa ilişik bulunduğunun altını önemle çizeriz.

Danimarka’ya gezi etmek isteyen umuma mahsus geçişlik sahipleri için lüzumlu prosedür ve bilgiler uzmanlarımız tarafınca en kısa sürede iletilecektir. Burada belli başlı noktalara değinmek gerekirse ;

Danimarka vizesi için lüzumlu olan evraklar ;

Dikkatlice kendi dilinde doldurulmuş,üstünde tahrifat, oynama ,çizik olmayan müracaat formu ( tarafımızca sağlanacaktır).

Aile ziyareti için  müracaat meydana getirecek kişilerin ;Kendi dilinde yazılmış çağrı mektubu

Aile Bağlarını ispatını sağlamak için Nüfus İdaresinden alınmış Tam Vukuatlı Nüfus

2 tane biyometrik fotoğraf

Pasaportun aslı 10 yıldan eski olmamalı, minimum 2 sayfası boş olmalıdır. Geçmiş dönemlere ilişik geçişlik bulunmakta ise vizeli sayfaların  fotokopisi

Danimarka’ya gidiş amacını detaylı bir halde özetleyen niyet mektubu ( tarafımızca sağlanmaktadır ) 

Geçim ve Gelir  beyanlarınız ;

Çalışanlar için  çalıştığına dair  kanıtlama belgeleri

Emekliler için Emekli olduğuna dair  kanıtlama belgeleri

İşverenler için  iş yeri sahibi bulunduğunu kanıtlayan kanıtlama belgeleri

Öğrenciler için  talebe bulunduğunu kanıtlayan kanıtlama belgesi

Çiftçiler için ziraatçi bulunduğunu kanıtlayan kanıtlama belgesi

Lüzumlu ve tam evrak sıralaması tarafınıza  mail ya da telefon kanalıyla iletilecektir.

Gezi Belgesi , Danimarka  Konsolosluğu tam gezi planı talep etmiş olduğu için Gidiş -Dönüş tarihlerini  net olarak kapsayan tayyare  bileti ( tarafımızca  sağlanacaktır) Davetiyenizin olmaması halinde Danimarka  otelinden  alınmış konfirmasyon  yazısı ve numarası  ( tarafımızca sağlanacaktır).

30.000 € teminatlı Gezi Sıhhat Sigortası.Avusturya’da kaldığınız süre süresince geçerli olacak Hastane, Acil Bakım,Tıbbi Tedavi  harcamalarını karşılayan  sıhhat sigortası istenmektedir. ( Tarafımızca sağlanacaktır).

Kişisel Banka hesap cüzdanınız , var ise kredi kartı hesap eksrteleriniz

Üzerinize ilişik mal varlığı var ise  beyanları.

Danimarka vizesi ne kadar sürede çıkar ; 

Danimarka vize başvurularınız averaj olarakilk başvurularda averaj olarak  7 iş günü  ila 10 iş günü içinde sonuçlanmakta olup, daha evvel Danimarka’da bulunup size verilen süreden daha uzun bir süre kaldıysanız  Danimarka göçmenlik servisinden data alındığı için averaj 45- 60 günlük bir sürede sonuçlanmaktadır.

 

18 yaş altındaki kişiler şahsen müracaat yapabilirler mi ? 

Danimarka yada öteki Schengen ülkelerine gezi etmek isteyen 18 yaş altındaki kişiler, anne- babaları ile beraber gezi ediyorsa düzgüsel başvurularını gerçekleştirebilirler. Fakat tek başına gezi söz mevzusu ise anne ve babanın noter onaylı muvafakatnamesi  gerekmekte olup, yasal vasi ile  beraber başvurusunu gerçekleştirebilirler.

90 gün yada daha azca süre içinde Danimarka’da eğitim alacağım  ne tür evraklar gereklidir ? 

Danimarka’da 90 gün yada daha  azca bir süre eğitim alacaksanız,eğitim alacağınız kurumdan onaylı ve imzalı kabul evrağının aslı ve sponsor evraklarınız ile beraber başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lüzumlu  ve tam evrak sıralaması için  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.