Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

 

Avustralya Vize Başvurusu ve Lüzumlu Evrak Sıralaması İçin Bizlere  0312 417 17 31- 0533 601 59 56 numaralı telefonlardan  ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu için Sizlerden Buluşma Tutarı Olarak  Bankaya Para Yatırılması Icap ettiğini Belirten Şahıs ve Kurumlardan Uzak Durmanızı Önemle Tavsiye Ederiz.

Avustralya Vizesi İçin Lüzumlu olan Evraklar Kişinin Toplumsal Statüsüne Gore Değişmekte olup, Hazırlayacağınız Evraklar Telefon yada E-mail kanalıyla Sizlere  İletilecektir.

Avustralya Vize Başvurusu Gezi Planınıza Gore Çeşitli Kategorilere Ayrılmakta olup, Turisitk, Ticari,Ziyaretçi, Eğitim  ve Oturum Başvuruları Benzer biçimde Değişik Kategorilerde  yapılmaktadır.

Avustralya Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Ihtiyaç duyulan En Mühim Husus ; Saydam Güvenilir ve Doğru Data Sağlamaktır.Sunduğunuz Belgelerin Tarafınıza Ilişkin Olması ve Dosyanızın Muntazam Hazırlanması Vize Başvurunuz İçin En Mühim Kriterdir.

İkinci Mühim Nokta İse Gezi İçin Kafi Finansal Kaynağınızın Olması ve Durağan(durgun) Bir Gelirinizin Bulunmasıdır. Vize Başkanlığı ve