Vize Başvuru Merkezine hoşgeldiniz

Talk to expert

+1 800 123 4567

Apply Now

Süreçlenen Almanya Seyahati ile,Türk Yurttaşlarımız’dan Hepimiz için  (Bordo) geçişlik sahiplerine vize işlemlerine doğal olarak tutulmaktadır. Almanya için  lüzumlu yapılacak yolculuklar’da kişilerin daha önceki dönemlerde oldukça girişli Schengen vizesinin bulundurulması durumunda,müracaat sahiplerinin gelmesine gerek kalmadan vize için lüzumlu evrak listesine nazaran Almanya vize başvurusu  için lüzumlu evrakları gerçekleştirip, sonuçlandırılması itibariyle kargo ile idaresini takibini süreçlendirmekteyiz.

Almanya Ülkesi Vize Çeşidi Olarak Schengen Vize Lokasyonunda  yer aldığından dolayı,Almanya vizesine haiz olan kişiler  dolaşım serbestisinden  avantajın’dan  öteki Avrupa ülkelerine gezebilmekte olmaları ve schengen vizenin en fazla vize kalış süresi  90 vize günü ile  sınırlandırılmaktadır. 90 vize günü aşan vize planlarında  Almanya Ulusal D vizesi’ne  başvurlması gerekmektedir.

Vize işlemlerinde Sorunlan Sorular

Alman Vize görüşmesinde bulunurken tüm etik kuralar, Tüzel şahıs başvuruyu şahsen yapması. şhengen vizesi ülkeleri yasasına nazaran,  Vize istenilen elçilikten başvurulması öncelikli olarak o ülke kapısından geçiş yapılarak gerekçekleştirilmesi gerekliliği. Bilhassa ilk kere Almanya Şchengen vizesi başvurusu yapacakların bu yürütmeliklere kesinlikle uygulamaları avantajlarınadır.

Almanya Schengen vizesi yapılandırma işlemlerini sizler için eyk vize resmi olarak yetkilendirilmiş kurluş olarak lüzumlu süreçleri almanyanın politik süreçleri ve devamlı olarak yenilenen süreçleri ve kanuni takip edeni sürdürdüğümüz için tüm başvurular her biri hususi bir vize kapsam süreci takib edebilir.Bunların çözümünü sizlerle sonuçlandırma hedef odalkı takipçisiyiz.

Almanya genel vize ücretlendirilmesi euro bazlı olarak hesaplanır ve işlem hacmi olarak vize talep süreçlerindeki çözüm kişilerin taleplerine nazaran değişebilmektedir.Süreçler ve zamanlama olarak Almanya vize müracaat süreçleri ve Almanya vize müracaat politikalarında değişimlerinden ücret etkilenmesi yaşama durumuyla baş başa kalmazsınız. Eyk Vize bu tür durumlara daima hazırlıklı ve istenilen süreci sonuçlandırmıştır.

Eyk Vize Resmi olarak Yetkilendirilmiş Kuruluştur.  – Vize İşlem kabiliyetlerini değerlendirmelerinde destek verir ve Eyk Vize kabiliyetlerini ve kaynakların en üretken halde kullanan yeni bir yön seçmesini sağlarız.

Almanya Vizesi Başvuru Stratejilerimiz

Almanya Scengen vizesi başvurusu işlemleri senelik Tablo grafiği olarak yansıtılmatkadır. güncel data için lütfen arayınız..

Almanya vize müracaat ve konsolosluk görüşmelerinde müşterilerimiz çoğunlukla sunduğumuz imkanlarımızdan şaşkınlık içinde sevinç duyarlar; bilenlerin aksine üstünde düşünerek itimat veren yeni güncel teknikleri öneriyoruz.

  • Resmi Kurumsalık — Resmi olarak yetkilendirilmiş kurum olmamız.
  • Almanya Vizesi Müracaat Kadromuz  —  Almanya vizesi başvurusu öncesi döküman’larda hatta var ise, sizi bu mevzuda bilgilendirip  döküman’larınızı kusursuz halde almanya  vize konsolosluğuna sunmanızı sağlıyoruz.
  • Yetki Giriş  Belgemiz — Almanya Konsolosluk işlemlerinde Müşterimiz gelmeden Müşterimizin Yetkisine dökümanları teslimat süreçlerini tamamlarız. (VIS  kapsamına alınan tüzel şahıslar için ).